Wednesday 10 February 2016

Chanca piedra zioło, które usunie kamienie żółciowe i nerkoweChanka piedra w wolnym tłumaczeniu "rozkruszacz kamieni" jest rośliną pochodząca z tropików, głównie z Ameryki południowej z lasów deszczowych.
Zioło można zakupić w formie herbaty tak jak ja to właśnie zrobiłem lub suszu, wspomaga ono prace wątroby, wydalanie substancji szkodliwych z organizmu, a co za tym idzie poprawia ogólny stan zdrowia, działa dobroczynnie również na nerki, pęcherz i co najważniejsze pomaga pozbyć się oraz zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych oraz tych w woreczku żółciowym.

Ludność w rejonie Amazonii od wieków używa Chanca piedry w celu zmniejszenia bólu, usunięcia gazów jelitowych, stymulowania i wspierania trawienia, pozbycia się pasożytów lub jako łagodnego środka przeczyszczającego.

Jak przyrządzać i pić zioło?

Jedną łyżkę suszu lub saszetkę gotujemy w 3 szklankach wody przez około 15 minut, odlewamy i pijemy po 1 szklance 3 razy dziennie na pusty żołądek.

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych nawet po długotrwałym kilkumiesięcznym stosowaniu zioła, co jednak nie znaczy, że nie należy podejść z dozą ostrożności i posłuchać organizmu jeśli reaguje niewłaściwie na herbatkę.

Oczywiście nie należy stosować w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.

Osobiście planuję pić chancę przez minimum miesiąc i zobaczymy jakie będą rezultaty, zaznaczam, że obecnie nie mam problemów z kamieniami, choć w przeszłości miałem przyjemność poczuć ból przeciskającego się 5mm kamyka przez moje wnętrzności, nikomu nie życzę takiego bólu.

Zapraszam na filmik.

0 comments:

Post a Comment